Fotometr pro stanovení celkového chloru -LR (nízký rozsah)
Kód produktu
HI97761
Přenosný fotometr pro stanovení celkového chloru v nízkém rozsahu metodou DPD.
|
€ 366.00
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 366.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0,000 až 0,500 mg/L |
| Rozlišení | 0,001 mg/L |
| Přesnost | ±0,020 mg/L (ppm) ±3% odečtu při 25°C |
| Metoda | DPD |
| Napájení | baterie 1,5 V AA, 3ks |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 100% RH |
| Rozměry | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnost (g) | 380 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
